Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [81]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Про параман Пресвятої Богородиці

Гора Кармель відома з часів перебування на ній пророка Іллі та Його учнів, так званих синів пророчих. Стародавнє передання говорить, що вони там колись осіли, а ті, що жили в часі проголошення Святого Євангелія, зразу його прийняли і були першими, які так вшановували Пречисту Діву, що в її честь побудували першу Церкву, в якій її прославляли. Це був початок славного чину кармелітів.

Деякі з цих святих того чину осіли в XIII-му столітті в Англії. Цей край, а саме монастир в Кембриджі, був місцем, якому завдячуємо набоженством Параману. Блаженному Симону Стоку, генеральному настоятелю чину, який тоді терпів тяжкі переслідування та з особливою ревністю просив Пречисту Діву Марію про допомогу.

Пречиста Діва Марія об’явилась йому 16 липня 1251 р. з параманом в руках і промовила до нього так: «Візьми оцей параман, це е відзнака особливої ласки, яку я випросила для дітей з гори Кармель. Хто з тим параманом помре, буде врятований від вогню вічного. Це е знамення спасіння, охорона від небезпеки і запорука особливої опіки».


Папа Бенедикт XIV в своїх листах про празники Пречистої Діви Марії пише, що повністю є переконаний про правду Того об'явлення та про те, що Пречиста Діва визволить членів параманного братства з чистилища в першу суботу після їх смерті.

Папа Пій IX узагальнив параман ось таким поясненням... що його дала Божа Мати святому Симону Стоку:

«Це приносить свою велику користь не тільки Кармелітанській Родині Марії, тобто чину Кармелітів, але і усім вірникам, котрі бажають іти за Марією в тому особливому набоженстві».

Коли вибрали Лева X на Папу і одягали його в папські ризи, тоді випадково зняли з нього параман, він скоро збагнув і закликав: «Залиште мені Марію, щоб Марія не залишила мене!». Через 7 століть ніяке інше набоженство не було підтверджене більш автентичними чудами, як оце набоженство параману.
Папа Пій XII заявив: «Я бажаю, щоб кожний католик носив параман!». А другу обітницю дала Божа Мати Папі Івану XXII, 1322 р. під умовою, що дана особа має жити в чистоті, згідно зі своїм станом... відмолює приписані молитви священиком, котрий є уповноважений у справах параману.

Відмовляти кожного дня в честь 7 радощів Пречистої Діви Марії, в честь 7 мечів Болю Пречистої Діви, в честь пролиття Крові Христової і вервицю 5 десятків і 5 розважань радісних.

Обов'язки і користі суботнього Привілею

Щоб отримати ласку цієї другої обітниці, треба крім вступу до братства:

1. Носити параман.

2. Кожного дня відмовляти приписані молитви.

3. Провадити чисте життя згідно з своїм станом.

 

Крім користі з перших двох умов має той, хто виконує третю умову, тобто хто веде чисте життя згідно з своїм станом.

1. Найвища користь - це запевнення, що Мати Божа зійде до чистилища в 1-шу суботу після нашої смерті і візьме нашу душу з собою до неба.

2. Але є ще інші користі, а саме: Маємо участь у всіх духовних цінностях чину кармелітів і всіх членів братства по цілому світі.

3. Через рік можна отримати 100 повних відпустів, під звичайними умовами і майже незчисленні часткові відпусти, які можемо отримати того дня.
Всі відпусти можемо пожертвувати на користь душ у чистилищі.

4. Стаємо назавжди дітьми Пречистої Діви Марії, а також практикуємо найкраще набоженство до Неї, тобто: Набоженство відданої Любові, дитячої довіри, постійного благання.

Його треба носити так, щоб стяжка спочивала на обох раменах. Одна частина полотна звисає на грудях, друга на плечах.

В Іспанії 1936-39 рр. цілі полки національних військ носили парамани відкрито на грудях і відбувались в той час численні чуда.

Чи є зв'язок між параманом і Фатімою? Так!

Пречиста Діва з Кармелю, 13 жовтня 1917 року простягала параман до 70 тисячної юрби народу у Фатімі, і сестра Лучія з трьох фатімських дітей єдина, котра живе аж до тепер, каже, що набожність до параману є певно частиною самого доручення Фатіми. Тому ті, хто носять параман, повинні в особливий спосіб звернути увагу на прохання Фатімської Божої Матері. Для тих, хто бажає поєднувати набожність до парамана з обітницею виконувати прохання Фатімської Божої Матері.

Параман є запевненням спасіння:

1. Хто помре в парамані носячи на собі його, не пізнає пекельного вогню.

2. Буде врятований від чистилища. Бо першої суботи після твоєї смерті, Мати Божа визволить твою душу з чистилища.

3. Параман має велике значення і означає одяг Матері Божої, в який одягнені вибрані її діти. Це – цінний подарунок, посланий з неба на землю Пречистою Дівою Марією на горі Кармель. Котра послала нам Його для порятунку.

4. Параман треба носити з великою набожністю і витривалістю.

5. Мати Божа говорить до кожної душі: «Це моя ноша, моя сукня!» Бути одягненому в неї означає постійно думати про Матінку Божу. Взамін за це Мати Божа завжди думає про тебе і помагає тобі забезпечити життя вічне.

Особи, які носять параман, стають членами родини Матері Божої.

Параман є:

Прапор спасіння, охороною і запорукою особливої опіки в небезпеках душі і тіла. Параман є запевненням спасіння. В католицькій Церкві є одобрення і затвердження 18 параманів. Серед них, саме Кармелітанський параман славиться найбільше і дає найбільше ласок.

Обітниці

(члена параманного братства)

Я, ... обіцяю виконувати приписи суботнього Привілею:

1. Буду завжди носити параман.

2. Буду зберігати 6-у Божу заповідь і в тому намірі чинитиму потрібні жертви, щоб зберегти себе перед упадком в гріх, та виконувати обов'язки.

3. Буду молитися кожного дня вервицю 5 десяток Богородице Діво... і буду розважати на вервиці приписаних 5 радісних таємниць.

4. Також обіцяю виконувати прохання Фатімської Божої Матері. Буду приймати святе Причастя як винагороду Пресвятим Серцям Ісуса і Марії, кожної першої суботи місяця і так буду тримати на протязі 5 місяців, безперервно.

5. Також буду пам'ятати про щотижневу сповідь, якщо буду відчувати потребу в ній.

6. Того ж дня першої суботи, продовж, хоча б, 15 хв., буду розважати 15 таємниць вервиці життя Ісуса і Марії.

Молитовні обов'язки до Матері Божої Кармелітанської

1. Мати Божої ласки, Мати Божа Параманна Кармелітанська, Тебе прославляю, Тебе величаю, славу, честь, поклін Тобі складаю за всі ласки, які Ти вже на мене зіслала.

2. Прошу в Тебе прощення, що так мало виявляю Тобі любові і ревності.

3. Прошу в Тебе ласки вірно виконувати всі умови, щоб стати учасником особливої опіки ласок і обітниць численних відпустів, уділених Параманному братству.

4. Прошу в Тебе ласки, щоб я в тій мірі Господа Бога перепросив (-ла), в якій я Його образив (-ла).

5. Прошу в Тебе прощення вогню пекельного, вогню чистилища і чистилищної в'язниці.

6. Прошу в Тебе прощення цілої кари, яку я собі заслужив (-ла) своїми гріхами.

7. Благаю в Тебе про допомогу, щоб я свій Кармелітанський Параман носив (-ла) з користю і удостоївся ласки в ньому помирати.

8. Мати Божа Кармелітанська, випроси мені ласку носити Твій Параман Господу Богу на радість, а мені на освячення.

9. Мати Божа Кармелітанська, запрошую Тебе на годину моєї смерті. Як Ти відвідала з Ісусом Христом св. Єлизавету, так відвідай з Ісусом мене в годину смерті, і як Ти очистила душу св. Івану Хрестителю, так очисти і мою душу.

10. Мати Божа, виведи мене на дорогу святості і заведи до неба.

11. А першої суботи після моєї смерті, коли прийдеш в чистилище, візьми мою душу і заведи до неба до вибраних своїх дітей, так як Ти обіцяла в суботньому привілею Симону Стоку генеральному настоятелю монастиря чину «Кармелітів» на горі Кармель, та у Фатімі.

Посвята Непорочному Серцю Марії.

Непорочне Серце Марії! Володарко Неба і Землі.

Згідно з Твоїм гарячим бажанням, яке Ти його виявила у Фатімі, я посвячую Тобі себе через серце Ісуса, а також моїх братів і сестер і цілий людський рід. Володій нами і навчай нас, що нам робити, щоб Серце Ісуса володіло нами, та прославило себе в нас так, як володіло Воно і прославило себе в Тобі!

Володій нами, Найдорожча Ненько, щоб ми були Твоїми в добробуті і в злиднях, в радостях і смутку, в здоров'ї і слабості, в житті і в смерті.

Повне співчуття Серце Марії, Володарко дівиць, збережи наші душі від повені розпусти, з приводу якої Ти так жалісно плакала у Фатімі. Ми хочемо бути чисті як Ти. Ми хочемо спокутувати за зневаги заподіяні Ісусу і Тобі. Ми хочемо виблагати для нашого краю і всього світу Божий мир і спокій у справедливості та любові.

Тож ми і тепер обіцяємо наслідувати Твої чесноти чинним застосуванням Християнського життя без уваги на людські погляди. Ми постановляємо приймати Святе Причастя в першу суботу кожного місяця, та жертвувати Тобі 5 десяток вервиці з розважанням 5 таємниць приписані до неї, вервиці кожного дня, разом із нашими посвятами в дусі винагороди і покути. Амінь

Джерело - http://www.promin-lubovi.narod.ru

Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2024©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.at.ua дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.at.ua. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.at.ua, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика