Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341] Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15] Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [25] Книги [21]
Молитви [191] Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65] Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22] Життя Святих [117]
Творчість [16] Масонерія і антихрист [245]
Відео Online [36] о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104] Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49] Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17] Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [108] Суспільні проблеми [450]
Пророцтва, об'явлення [55] Повчання, настанови [391]
Образки, ікони [5] Пресвята Богородиця [130]
Християнська містика [27] Українознавство [76]
Наука Церкви [424] Профанації [18]
Екологія [7] Цікаво... [68]
Традиціоналізм [63] Криза Церкви. Модернізм [70]
Повчальні історії, притчі [173] Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26] Подружжя [132]
Християнська етика [39] Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу

Головна » 2009 » Жовтень » 21 » Життя у чистоті » Психічні і фізичні відмінності між жінкою і чоловіком
19:03
Психічні і фізичні відмінності між жінкою і чоловіком

У «жіночої логіки» мало спільного з «чоловічою». Для чоловіка 2+2 завжди дорівнює чотирьом, тоді як для жінки 2+2 дорівнює іноді 3,9 або 4,1, – в усякому разі, десь між 3 і 5. Для чоловіка найважливішим може бути тільки щось одне, для жінки одночасно можуть існувати дві або три найважливіші речі.

 

Що ж нам тепер робити?

Під час наших лекцій на тему чоловічості і жіночності слухачі зазвичай живо підтверджують цю різницю. І одного разу одна молода людина поставила питання, повне неспокою: «Якщо жінка і чоловік так сильно відрізняються один від одного, то як вони взагалі можуть розуміти один одного і жити разом в злагоді?»

 

Це насправді дуже хороше і важливе питання. Але ми повинні усвідомлювати, що Бог не зробив помилки, створивши чоловіка і жінку саме так – щоб вони доповнювали один одного. Тому, що Він створив їх для виконання різних завдань. Хоча вплив різних культур і відіграє певну роль, але під цим зовнішнім шаром можна побачити одне і те ж – незалежно від того, чи було це декілька тисяч років тому чи у наш час; чи відноситься це до поляків, африканців чи індусів.

 

Це прекрасно ілюструє легенда, яку використовував Вальтер Тробіш в своїй книзі «Любові потрібно вчитися». Автор легенди так уявляє собі ситуацію, що сталася відразу після створення перших людей: «Творець створив жінку і дав її чоловікові. Через тиждень чоловік прийшов і сказав: “Господи, створіння, яке Ти мені дав, робить моє життя нещасним. Вона безперервно говорить і нестерпно діє мені на нерви, так що у мене немає ні хвилини спокою. Вона вимагає, щоб я постійно звертав на неї увагу, і я втрачаю дарма час. Вона плаче через дурниці та веде нетямуще існування. Ось я прийшов, щоб повернути її Тобі, тому що я не в змозі жити з нею”. Творець відповів: “Добре”. І забрав жінку. Пройшов тиждень, чоловік прийшов знову і сказав: “Господи, коли я повернув Тобі це творіння, моє життя стало нестерпно порожнє. Я весь час думаю про неї, згадую, як вона танцювала і співала, як скоса поглядала на мене, як вона щебетала поряд і міцно обіймала мене. Вона була така хороша собою і так ніжна при дотику. Я так любив слухати її сміх. Будь-ласка, поверни мені її!” ”Добре”, – сказав Творець і повернув йому жінку. Але через три дні чоловік знову прийшов і сказав: “Господи, я не знаю, я не можу це пояснити, але я бачу, що це творіння доставляє мені більше клопоту, чим задоволення. Тому, благаю, візьми її назад! Я не можу з нею жити!” Творець відповів: “Ти не можеш жити ні з нею, ні без неї!” – і повернувся до своїх занять, відвернувшись від чоловіка. Чоловік же прошепотів у відчаї: “Що ж мені робити? Я не можу жити з нею, але не можу жити і без неї!”»

 

Як ми можемо здогадатися, цю розповідь написав чоловік. Жінка напевно зробила б це цілковито інакше...

 

На закінчення приведемо ще роздум з книги Ганни Муар і Давида Жесселя "Пів мозку": «Важко зрозуміти, яким планом керувалася природа, створюючи таку іманентну невідповідність між двома статями одного біологічного виду. Можливо, якби ми всі схоже думали і відчували, ми б швидко набридли один одному. (...) Знання того, як ми відрізняємося, може стати першим кроком до подолання відчуженості між нами. І це само по собі вже було б сексуальною революцією. І гідною того, щоб за неї боротися». Ми скажемо, що не «природа», а Бог творив по Своєму задуму. І ми можемо спробувати цей задум зрозуміти...

 

Отже, щоб з'їсти обід, необхідні і ніж, і виделка, а не два ножі або дві виделки. Немає сенсу ні їсти ножем ні різати виделкою, ні сперечатися про те, що з них потрібніше. Так хай же чоловік буде поблажливий до дружини, а дружина – до чоловіка, щоб вони не сварилися і не ослабляли свого шлюбу, але творили його, користуючись дарами, якими Бог наділив кожного з них. «Покоряйтеся один одному в страсі Божому» (пор. Еф 5,21).

 

Декілька практичних порад для чоловіків і дружин

 

Багато порад, як поліпшити вашу статеву близькість, виникають безпосередньо з перешкод, які ми вже обговорювали, відмінностей «чоловічість-жіночність» і знання про період вірогідного зачаття.

 

Відправною точкою є біблійні тексти, обговорені в попередніх розділах. Можливо, тобі потрібно почати з цього: під впливом Слова Божого поміняти свій підхід, тому що нічого не зможе зробити навіть найдбайливіший чоловік або найбільш вірна дружина, – якщо інший з подругів просто не хоче. Слава Богу, що наша воля належить нам і підхід можна поміняти, якщо ми цього захочемо!

 

Про що ми зараз говоритимемо? Спочатку ми хотіли б дати декілька загальних вказівок для подружніх пар, над чим вони повинні подумати, щоб почати роботу в цій сфері. Крім того, не перешкодить трохи знань з фізіології.

 

Первинні поради

 

Зараз хочемо підказати вам, декілька універсальних істин про те, що вам потрібне, щоб статева близькість приносила вам обом більше радості і була творчою.

 

1. Час

Можливо, це вас здивує, але найбанальніший брак часу – це ворог № 1 статевого акту. Якщо ви залишаєте його на потім, коли решта всіх справ вже вирішена, то фізична втома напевно позбавить вас всякої радості. Можливо, статевий акт для вас – це щось швидке, поверхневе – якщо ви взагалі не відмовляєтеся від нього із-за втоми.

Петро: Ми іноді так втомлювалися, що перед кінцем періоду, що наближається, коли зачаття маловірогідне, вступали в близькість тільки для того, щоб цей час не пропав дарма». І знаємо, що так буває не тільки з нами.

 

Питання про час, по суті, є питанням про ієрархію цінностей, адже ми завжди присвячуємо час тому, що для нас достатньо важливе. Значить, заплануйте час для статевого акту! Заздалегідь вимкніть телевізор, щоб вас не затягнув якийсь фільм. А також, коли плануєте провести час тільки удвох, вимкніть телефон.

 

2. Відповідне місце

Наступна важлива річ – це влаштуватися в більш менш інтимному місці. Багато пар скаржаться, що рідко вступають в статеву близькість, тому що «підростаюча дочка за стіною може почути». Їм і в голову не прийде запланувати час вдень, коли дітей немає удома, а місце в повному розпорядженні подружжя. Також важливе відчуття безпеки – якщо кімната, в якій ви спите, не закривається, – відразу запиши собі: «Купити замок».

 

3. Доступність і ініціатива

Подумайте, як ви ставитеся до «активності» в статевій близькості. Чи сприймаєш ти її як привілей і привід для надання любові чоловікові або дружині, або, можливо, іноді як нудний обов'язок? А може маніпулюєш нею як покаранням або нагородою?

 

4. Різноманітність і захопливість

Якщо ви вже запланували час, поставили дверний замок і усвідомили дійсну мотивацію – подумайте, як зробити цей статевий акт не таким, як завжди, а свіжим і незвичайним (деякі докладні вказівки ви знайдете в одному з наступних розділів). Багатьом людям не хочеться вкладати зусилля в статеву близькість, тому що їм просто лінь витрачати сили. Швидше за все, вони просто стомлені сексом, так само як можна втомитися від будь-яких інших монотонних дій в житті.

 

Чоловіче! Чи не говориш ти, випадково, своїй дружині: «Ти не хочеш зайнятися цим?». Не думай принаймні, що ласки – це просто один з чергових пунктів в списку необхідних дій. Пам'ятай, що хороші інвестиції завжди оплачуються, а в цю сферу неможливо вкласти занадто багато.

 

Якщо ти не вкладеш своїх сил в зав'язування шнурків і підеш в розшнурованих черевиках, то рано чи пізно спіткнешся; так само, якщо не вкладеш сили в статеву близькість, то це може обернутися серйозними проблемами.

 

Ми упевнені, що, якщо до вас приїдуть гості здалеку, то ви постараєтеся, щоб час, який вони проведуть у вас, був для них цікавим. І ми кидаємо вам клич – дружині більше турботи, ніж чужим людям!

 

5. Щира розмова

Поклопочіться про відповідну розмову між вами. Говорить «перед», «під час», і «після». Хай цей діалог виконує два основні завдання: 1) дозволяє вам вільно передавати інформацію, ділитися своїми відчуттями, щоб уникати помилок, спровокованих незнанням відчуттів іншої людини; 2) буде конструктивним, веде до взаємної доброзичливості і допомоги, об'єктивних оцінок і похвал.

http://truelovewaits.at.ua/load/3-1-0-11


Схожі матеріали:

Категорія: Життя у чистоті | Переглядів: 3884 | Додав: traducionalist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2024©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.at.ua дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.at.ua. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.at.ua, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика