rtb
Довідник корисної інформації



Меню сайту

Категорії розділу
ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ [56] ГРИБИ [5]
ВИЖИВАННЯ [68] СУСПІЛЬСТВО [200]
ЛІКУВАННЯ [99] ПРИВІТАННЯ [3]
КУЛЬТУРА [30] ПРОГРАМИ [6]
КУЛІНАРНІ РЕЦЕПТИ [71] ЦІКАВА ЛІТЕРАТУРА [13]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » Довідник » СУСПІЛЬСТВО

Важлива їжа для розвитку мозку дитини
06.09.2015, 11:01
Мозок дитини, що росте, бере величезну кількість поживних речовин з їжі (більше, ніж будь-який інший орган). Тому дуже важливо давати дітям правильну їжу для їхнього нормального розвитку.
Ось десять видів продуктів, що сприятливо впливають на роботу головного мозку. Їх варто внести в дитячий раціон.
 

Лосось

Жирна морська риба містить корисну для мозкової функції жирну кислоту омега-3, вживання якої покращує когнітивну функцію мозку. Дитині можна давати з собою бутерброд із смаженим або тушкованим лососем і овочами (нарізаним огірком, помідором або листям салату).
 

Яйця

Жовтки містять холін — елемент, що покращує пам’ять. Школяру можна на обід дати смажене яйце або омлет між двома шматочками хліба з цільного зерна.
 

Арахісове масло

Арахіс — джерело вітаміну Е, антиоксиданту, що захищає нервові мембрани в мозку. Несолоний арахіс можна додавати в будь-які салати, а арахісове масло дуже смачне зі свіжим хлібом.
 

Цільне зерно

Людський мозок для нормального функціонування вимагає певну кількість глюкози. Цільне зерно містить і глюкозу, і клітковину (регулює, скільки глюкози надходить у кров), а також вітаміни групи Б, що живлять нервову систему. Купуйте для себе і своїх дітей вироби з невибіленої цільної муки або печіть хліб самі.
 

Вівсянка

Вівсянка — це кращий сніданок для дитини, оскільки містить вітаміни Е, В, калій та цинк. Ці елементи й вітаміни допоможуть вашим дітям повністю реалізувати свій інтелектуальний потенціал. Якщо ви робите овочеві і фруктові соки вранці, покладіть трохи сирої вівсянки в сік.
 

Ягоди

Полуниці, чорниці, вишні, малина, ожина містять антиоксиданти, що запобігають онкологічним захворюванням. Дослідження показали, що зокрема полуниці і чорниці покращують пам’ять, а насіння в малині, полуниці, ожині та суниці багате омегою-3 . Свіжі (взимку — заморожені) ягоди можна додавати в салат, овочеві страви, мюслі або їсти просто так.
 

Бобові

Дуже корисні квасоля, горох, нут (баранячий горох) і сочевиця, завдяки вмісту протеїну і так званих складних вуглеводів (які трохи підвищують рівень цукру в крові) та клітковини, плюс вітамінів і мінералів. Бобові можна їсти з будь-яким томатним соусом як гарнір або як доповнення до салату.
 

Різнокольорові овочі

Помідори, броколі, баклажани, гарбуз, морква, шпинат, болгарський перець, кукурудза — овочі яскравих насичених кольорів містять велику кількість антиоксидантів, що поновлюють пошкоджені клітини. Давайте дітям нарізані свіжі овочі або робіть соуси до макаронів із великою кількістю овочевих інгредієнтів.
 

Молоко і йогурт

Молочні продукти багаті протеїном і вітамінами групи Б — важливими компонентами росту мозкової тканини, утворення нейротрансмітерів і ензимів. Купуйте дітям несолодкий йогурт, нежирну сметану, молоко, ряжанку і кефір для повноцінного сніданку перед школою.
 

Нежирна яловичина

Нежирне м’ясо — джерело заліза і цинку, що сприяють покращенню когнітивної функції мозку. Вживання нежирного м’яса разом із їжею, багатою вітаміном С (помідори, болгарський перець, апельсини, полуниці), допомагають організму краще засвоювати залізо.

http://visti-kalush.com.ua
Схожі матеріали:
Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Джерело матеріалу - http://visti-kalush.com.ua | Теги: правильний раціон, корисна, їжа, для дітей, годування, суспільство, дитина, розвиток дитини
Переглядів: 1463 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



© 2008-2024 Свята Традиція УГКЦ
Яндекс.Метрика