rtb
Довідник корисної інформації



Меню сайту

Категорії розділу
ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ [56] ГРИБИ [5]
ВИЖИВАННЯ [68] СУСПІЛЬСТВО [200]
ЛІКУВАННЯ [99] ПРИВІТАННЯ [3]
КУЛЬТУРА [30] ПРОГРАМИ [6]
КУЛІНАРНІ РЕЦЕПТИ [71] ЦІКАВА ЛІТЕРАТУРА [13]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу

Головна » Довідник » СУСПІЛЬСТВО

Шість порад безпечного спілкування в соцмережах
28.12.2014, 16:39

Соціальні мережі - ідеальний інструмент для стеження за користувачами. Не секрет, що спецслужби розвинутих країн світу володіють ПЗ, що дозволяє відстежувати дії користувачів і реагувати на «небажані» прояви їх активності.

Вся активність в різних соціальних мережах автоматично вивчається і сортується. На основі вивченого матеріалу видаються результати з посиланнями на інформацію про людину та її активності: коментарі, лайки, репости, місцезнаходження користувача, безумовно, його особисті дані.

Більша частина програм для відстеження активності користувачів, для повного доступу до інформації користувача вимагає, щоб користувач був у зв'язках з уже «відкритим» програмою аккаунтом.

Якщо правильно встановити налаштування приватності в Facebook, то ніхто, крім друзів користувача, не зможе прочитати і отримати інформацію про його дії. Але ця проблема легко вирішується спеціальними відділами спецслужб, які створюють тисячі фейкових акаунтів, які активно просуваються і набиваються всім у друзі.

Як уникнути стеження?

Абсолютно очевидно, що якщо ви зацікавили спецслужби, то вони доб'ються своєї мети. Але не слід переоцінювати можливості і професійний рівень тих, хто збирається стежити за вами.

Часом навіть прості рекомендації можуть значно обмежити присутність «великого брата» на вашому комп'ютері:

1. Встановіть максимальний режим конфіденційності для ваших профайлів в соціальних мережах - налаштуйте відображення ваших постів, фотографій і записів тільки для ваших друзів.

2. Не додавайте незнайомих вам людей у друзі. Навіть якщо у цієї людини є з вами спільні друзі, але ви його не знаєте - сім разів подумайте перед тим, як надавати йому доступ до всієї вашої особистої інформації.

3. Хоча б раз на півроку змінюйте паролі на всіх ваших аккаунтах: пошта, соціальні мережі, тощо. Намагайтеся встановлювати різні паролі до різних сервісів, щоб у разі зламу одного аккаунта зловмисники не отримали доступ до всіх інших. Якщо паролів у вас багато і запам'ятовувати їх важко, використовуйте менеджери паролів.

4. З обережністю ставьтеся до тих матеріалів, які ви викладаєте в соціальні мережі, здавалося б, тільки для друзів. Пам'ятайте: все, що потрапляє в інтернет, там назавжди і залишається. Ваші пости можуть бути оцінені не тільки спецслужбами, але і вашим майбутнім або поточним роботодавцем.

5. Переконайтеся, що ваш домашній Wi-Fi захищений надійним паролем. Ставтеся підозріло до невідомих інтернет-з'єднаннь. Відкриті Wi-Fi мережі можуть бути використані для перехоплення трафіку.

6. Встановіть антивірусну програму. Навіть якщо ваша інформація в соціальних мережах добре захищена і прихована, все одно залишається серйозна лазівка, яка дає можливість отримати ваші конфіденційні дані - вірусне ПО на вашому комп'ютері.

Олег Сич, технічний директор антивірусної лабораторії Zillya


http://zillya.ua/
Схожі матеріали:
Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Джерело матеріалу - http://zillya.ua/ | Теги: мережі, захист, соціальні, програма, суспільство, антивірусна
Переглядів: 1123 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



© 2008-2024 Свята Традиція УГКЦ
Яндекс.Метрика