rtb
Довідник корисної інформації



Меню сайту

Категорії розділу
ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ [56] ГРИБИ [5]
ВИЖИВАННЯ [68] СУСПІЛЬСТВО [200]
ЛІКУВАННЯ [99] ПРИВІТАННЯ [3]
КУЛЬТУРА [30] ПРОГРАМИ [6]
КУЛІНАРНІ РЕЦЕПТИ [71] ЦІКАВА ЛІТЕРАТУРА [13]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » Довідник » ЛІКУВАННЯ

Симптоми парагрипу та лікування народними засобами
27.01.2015, 16:44

Парагрип - це гостре вірусне, респіраторне захворювання верхніх дихальних шляхів (переважно гортані), з помірно вираженою загальною інтоксикацією: температура тіла нормальна або незначно підвищена, з'являється сухий кашель, нежить і біль у горлі. Це захворювання передається повітряно - крапельним шляхом, при кашлі, чханні.

Джерелом інфекції є хвора людина. Тривалість інкубаційного періоду становить 1 - 6 днів. При парагрипу є ймовірність розвитку ускладнень, у вигляді бронхіту або запалення легенів, особливо у хворих з хронічними захворюваннями. Найчастіше парагрипом хворіють діти.

Залежно від того, у кого проявляються симптоми парагрипу та лікування народними засобами вибирається дуже уважно, з урахуванням призначеного лікування медикаментозного. При цьому захворюванні відбувається запалення слизових оболонок респіраторного тракту, особливо носа та гортані, де відбуваються запальні процеси, при цьому глотка і трахея запалюється рідше і меншою мірою.

Симптоми парагрипу дорослим та дітям проявляються по-різному. Захворювання протікає протягом тижня, без вираженої загальної інтоксикації: температура тіла не піднімається вище 38 ° С, з'являється слабкість, розбитість, головний біль помірної інтенсивності, хвороба протікає мляво і досить довго. Дуже частими проявами парагрипу є болі і першіння в горлі, нежить, сухий кашель, симптоми ринофарингіти. Ларингіт і трахеїт у дорослих зустрічається значно рідше, ніж у дітей. Дорослі переносять цю недугу легше, ніж діти.

Симптоми парагрипу у дітей проявляються в піднятті, з перших днів захворювання, високої температури, при цьому непокоїть зниження апетиту , загальна слабкість, закладеність носа, слизисто - гнійне виділення з носових ходів, ураження епітелію верхніх дихальних шляхів. З'являється сухий, болісний кашель, охриплість голосу. Дуже часто першою ознакою появи інфекції у дітей, є несподівано розвинувся синдром крупа, що є наслідком відтік гортані, що протікає з ознаками недостатності дихання і вимагає термінової лікарської допомоги.

Частим ускладненням при парагрипу як у дітей, так і у дорослих є пневмонія. При цьому у хворого спостерігається: значне підвищення температури тіла, з'являється сильний головний біль, мучить озноб, так само присутній біль у грудях, посилення кашлю з виділенням мокротиння (іноді виділення мокротиння буває з домішкою крові). При огляді лікарем, прослуховуються хрипи вологі хрипи.

По тяжкості розрізняють легку, середньотяжкі і тяжкі форми перебігу цього захворювання, при цьому симптоми парагрипу, залежно від форми хвороби, практично однакові з помірною або яскраво вираженої загальної інтоксикацією.

При парагрипі рекомендується постільний режим, щадна дієта, рясне тепле питво: чай з лимоном, компот, кисіль, відвар шипшини, тепле молоко.

Лікування парагрипу можна проводити вдома із застосуванням нетрадиційної медицини.

У дітей і дорослих можливо і лікування народними засобами

Дуже добре допомагає при кашлі сік редьки і меду. Чорну редьку помийте і просушіть рушником, не отчіщая від шкірки, наріжте її дрібними шматочками. Столову ложку меду потрібно додати в редьку і добре перемішати. Через півгодини редька пустить сік, який слід приймати після їжі: дорослим - по 1 ст.л., дітям по 1 ч.л. 3 - 4 рази на день.

Якщо не любите редьку, спробуйте алое з медом. Великий аркуш алое дрібно нарізати і висипати у воду з медом (100г меду розвести 0,5 ст. Теплої кип'яченої води), все поставить на повільний вогонь, щоб наша суміш перебувала 35 - 40 хвилин. Дати охолонути, потім процідити через марлю. Приймати дорослим по 1 ст.л., дітям - по 1 ч.л. 3 - 4 рази на день перед їжею.

Хороший засіб від кашлю - перед сном випивати 0,5 склянки теплого молока, з додаванням соди (на кінчику ножа) і 1 ч.л. меду. Якщо немає температури, розітріть стопи, груди і спину зігріває маззю («Евкабал», «Доктор Мом»), добре укутати, щоб пропотіти. Так само можна на ніч зробити компрес з капустяним листом. Візьміть невеликий капустяний лист, опустіть в теплу воду, намажте одну сторону медом і прикладіть до грудей. Зверху покладіть церату і зав'яжіть вовняний шарф. Для більшого ефекту, так само розітріть стопи, зігріває маззю. Компрес залиште до ранку, після чого витріть груди вологим рушником.

При нежиті застосовують різні краплі, а так само ефективно та лікування народними засобами

Добре промивати ніс сольовим розчином, особливо морською сіллю. У склянку теплої, кип'яченої води покласти 0,5 ч.л. солі. Промивати дітям можна за допомогою піпетки, а дорослим робити таку процедуру: втягувати розчин через ніс, а випускати через рот. Промивання сольовим розчином можна робити 4-5 разів протягом дня. Розтирання стоп так само допомагає при нежиті.

При нежиті, як дорослим, так і дітям можна використовувати свіжовіджаті соки. Добре підійде сік з моркви чи буряка, дітям можна сік розбавити кип'яченою водою 1:1. Закапувати треба 3 рази в день, дітям - по 1-2 краплі, дорослим - по 2 краплі. Ефективне народний засіб від нежитю: 0,5 ч.л. меду розчинити в 1 ст.л. теплої кип'яченої води, додати кілька крапель (2-3 краплі - дітям, дорослим 3-4) цибульного соку і закопувати дорослим - 3-4 рази на день по 3-4 краплі в кожний носовий прохід, дітям - по 2 краплі 3 рази на день.

Полоскання робити сольову-содовим розчином. На склянку теплої води додають 0,5 ч.л. соди і 0,5 ч.л. солі, полоскання можна робити до 7-8 разів на добу.

Так само добре допомагає, при болях у горлі відвар ромашки. У півлітрову банку покладіть 1 ст.л. ромашки і залийте окропом, дайте настоятися, поки відвар не охолоне. Полоскайте горло 5-6 разів на добу. Чим частіше робити полоскання, тим швидше пройде почервоніння і біль в горлі. Інгаляції робіть з евкаліптом, 1 ст.л. трави залити 1 склянкою води, довести до кипіння і дати трохи охолонути і настоятися.


http://toyhealth.ru/
Схожі матеріали:
Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Джерело матеріалу - http://toyhealth.ru/ | Теги: Нежить, парагрип, Грип, лікування, застуда, простуда
Переглядів: 1135 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



© 2008-2024 Свята Традиція УГКЦ
Яндекс.Метрика