rtb
Довідник корисної інформації



Меню сайту

Категорії розділу
ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ [56] ГРИБИ [5]
ВИЖИВАННЯ [68] СУСПІЛЬСТВО [200]
ЛІКУВАННЯ [99] ПРИВІТАННЯ [3]
КУЛЬТУРА [30] ПРОГРАМИ [6]
КУЛІНАРНІ РЕЦЕПТИ [71] ЦІКАВА ЛІТЕРАТУРА [13]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » Довідник » ВИЖИВАННЯ

Безпека табору
24.06.2014, 14:34

Навіть перебуваючи сам на сам з дикою природою, в боротьбі за виживання, людині необхідний відпочинок. Потрібно розбивати імпровізований табір і влаштовувати ночівлю. Звичайно, такий привал не буде багатозірковим готелем, та й почувати себе в безпеці не доводиться. У даній статті ми поговоримо про забезпечення безпеки табору, стоянки в умовах дикої природи.

Правило № 1. Шляхи до відступу. При виборі місця під табір, враховуйте можливі шляхи до відступу в разих непередбачених обставинах. На вас можуть напасти дикі звірі і ви не повинні опинитися в пастці. Саме з цієї причини небезпечно влаштовувати ночівлю в печерах з одним входом. Але якщо більш підходящого варіанту немає і довелося заночувати в такому місці, потрібно прийняти додаткові засоби захисту: загородити вхід до печери гілками, бажано, з колючого чагарника; постійно підтримувати вогонь багаття, щоб вогнем налякати непроханих гостей; озброїтися дубиною або саморобним списом з гілки і прив'язаним до неї ножем, якщо у вас немає вогнепальної зброї; по можливості встановити якусь подобу сигналізації – бляшані банки, інші залізяки щоб при проході по них звірів, вони загриміли і розбудили вас.

Правило № 2. Вогонь. Не дивлячись на втому і бажання провалитися в сон, необхідно всю ніч підтримувати багаття. Заснути і дати вогню згаснути – верх необачності. Тим більше, якщо ви добули полум'я з великими труднощами. Багаття дозволить тримати небезпечних хижаків на відстані від вашої стоянки, а вранці дозволить зігрітися після нічної прохолоди, приготувати сніданок тощо.

Правило № 3. Сигналізація. Дуже добре, якщо ви зможете спорудити якусь подобу системи оповіщення. В ідеальному варіанті це виглядає так: по периметру табору, на каменях або деревах натягнута мотузка (шнур, парашутні стропи), а до неї підвішені різні залізяки, банки, скельця. При проходженні диким звіром цієї перешкоди, він неминуче «подзвонить», ви прокинетеся і будете мати деяку фору, щоб тікати або вступити в сутичку.

Правило № 4. Якщо ви готували якусь їжу, то необхідно вжити особливих заходів. Запах їжі може привернути звірів. Тому, рештки від приготування їжі слід закопати якомога далі від вашої стоянки - бажано не ближче ніж за 1-1.5км. Якщо є залишки їжі, їх також не слід зберігати в таборі. Гарний спосіб: покласти залишки їжі в коробку або пакет, прив'язати на довгій мотузці. Потім мотузку закинути на гілку дерева і прив'язати кінець внизу – ми залишаємо їжу, підвішеною високо над землею, поза зоною досяжності звірів.


http://extreme-survival.com
Схожі матеріали:
Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Джерело матеріалу - http://extreme-survival.com | Теги: виживання, таборування, Безпека, Школа виживання, безпека табору, табір
Переглядів: 1128 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



© 2008-2024 Свята Традиція УГКЦ
Яндекс.Метрика