rtb
Довідник корисної інформації



Меню сайту

Категорії розділу
ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ [56] ГРИБИ [5]
ВИЖИВАННЯ [68] СУСПІЛЬСТВО [200]
ЛІКУВАННЯ [99] ПРИВІТАННЯ [3]
КУЛЬТУРА [30] ПРОГРАМИ [6]
КУЛІНАРНІ РЕЦЕПТИ [71] ЦІКАВА ЛІТЕРАТУРА [13]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » Довідник » ВИЖИВАННЯ

Ознаки прихованого носіння зброї
23.06.2014, 22:24

Злочинці, що готують замах, в процесі реалізації своїх задумів здійснюють дії, які мають зовнішні прояви. Спостерігаючи за навколишнім оточенням, по цілому ряду ознак може виявити зловмисників зі схованою зброєю.
 

Передусім, необхідно звертати увагу на тих, хто тримає в руках різні предмети - портфелі, валізи, сумки, дипломати, гітарні і скрипкові футляри, пакети або свертки. Особливо підозріле надмірно дбайливе поводження з ними, прагнення тримати їх увесь час при собі - усе це може свідчити про можливу наявність усередині зброї або яких-небудь небезпечних предметів. Слід мати на увазі, що сучасна вогнепальна зброя зовні може бути невідмітна від футляра для окулярів або курильної трубки.

Існують пістолети, спеціально призначені для приховання в товстій шкіряній рукавичці, дамській сумочці або теці з паперами.

Також необхідно уважно оглядати одяг людей, звертаючи увагу на наступні моменти:

На одяг великих розмірів, підозріло просторий, із складками, відкопиленими полою пальта або піджака. На одяг, який настовбурчується і збурюється в місцях традиційного носіння зброї ? у районі пахв, на грудях, поясі, стегнах, гомілках. Не слід забувати, що пістолет можна носити і за халявою чобота або високою гомілкою черевика. Існують також дамські кобури для малогабаритних пістолетів, які укривають на стегні під краєм панчохи.
На перекіс піджака або брюк, який може свідчити про наявність зброї або інших важких предметів в кишенях(щоб швидше витягнути пістолет злочинець може заздалегідь перекласти його у бічну кишеню брюк або верхнього одягу).

На невідповідність одягу сезону. Не можна сховати зброю під літньою майкою. Тому, незважаючи на жарку погоду, зловмисник для цих цілей вимушений надівати плащ або куртку, в крайньому випадку, вільну футболку, накидку або жилет. Класичний спосіб приховати поясну кобуру влітку - носити легкий жилет розвантажувального типу(з великою кількістю кишень).

І навпаки, хоча під зимовим одягом, довшим і щільнішим, можна легко сховати зброю, але діставати пістолет з-під зимової куртки - досить важке зайняття, тому злочинець швидше за все вважатиме за краще навіть в мороз надіти легший одяг. Витягання зброї з під одягу ускладнено, якщо вона застебнута. Тому розстебнутий в холодну погоду одяг у людини, що наближається, повинен насторожити.

Також ознакою можливої наявності зброї може служити незастебнутий гудзик верхнього одягу (це полегшує витягання зброї ? руку просто просовують в простір, що утворився. Крім того, оскільки стріляти в теплих рукавичках не представляється можливим, то взимку слід звертати увагу на людей, що не носять рукавичок, що тримають руки в кишенях, щоб їх зігріти. Відомі випадки, коли злочинці застосовували зимою рукавички з відрізаними пальцями.

Якщо злочинець не хоче обтяжувати себе зайвим одягом, він може розмістити зброю у відділенні звичайної поясної сумки. За кордоном це дуже поширений спосіб носіння зброї. За словами одного з американських авторів "...бейсбольна кепка, біла футболка, шорти і дзеркальні протисонячні окуляри, доповнені чорною нейлоновою поясною сумкою, в сукупності означають приблизно те ж саме, що і татуювання "Я поліцейський" на лобі". На заході також існують кобури у вигляді звичайних сумок барсеток і дамських сумочок через плече.

Їх можна носити у будь-яку пору року і практично з будь-яким одягом, крім того вони містить в собі істотний елемент несподіванки. Очевидно, скоро подібна мода носіння зброї добереться і до нашої країни.

Для виявлення прихованої зброї також необхідно звертати увагу на осанку і жести людини. При цьому увагу повинні привертати наступні особливості:
Неприродне положення руки, її оттопыренность, нерухомість(може свідчити про знаходження зброї під пахвою). Помах рукою з боку пістолета буває обмеженим, оскільки рука інстинктивно тяжіє до тіла, як би охороняючи зброю.

Скутість в рухах(у сигналі рук, переставленні ніг і тому подібне).

Прощупування одягу або рухів, спрямовані на те, щоб поправити її в тому місці, де зазвичай носять зброю. Наприклад, при підйомі по сходах або в гору,пістолет в кишені або за поясом може змінити положення. У зв'язку з цим людина, що має зброю, намагається швидким круговим рухом руки привести пістолет в початковий стан. При бігу людина, що ховає пістолет, схильна притримувати зброю рукою.

Присадка навпочіпки замість нахилу, щоб підняти що-небудь із землі.

Асиметрична хода - людина робить коротший крок на стороні пістолета, що знаходиться в кишені або заткнутого за пояс. Так, пістолет, заткнутий за пояс з правого боку, утруднятиме рухи правої ноги, тому крок правою ногою стає коротше за крок лівою ногою.


http://bodyguards.com.u
Схожі матеріали:
Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Джерело матеріалу - http://bodyguards.com.u | Теги: виживання, Школа виживання, прихована зброя, злочинець, носіння зброї
Переглядів: 1262 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



© 2008-2024 Свята Традиція УГКЦ
Яндекс.Метрика