rtb
Довідник корисної інформації



Меню сайту

Категорії розділу
ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ [56] ГРИБИ [5]
ВИЖИВАННЯ [68] СУСПІЛЬСТВО [200]
ЛІКУВАННЯ [99] ПРИВІТАННЯ [3]
КУЛЬТУРА [30] ПРОГРАМИ [6]
КУЛІНАРНІ РЕЦЕПТИ [71] ЦІКАВА ЛІТЕРАТУРА [13]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » Довідник » ЛІКУВАННЯ

Яєчна шкаралупа - безплатні, але ефективні ліки
26.04.2015, 09:02
Яєчна шкаралупа допомагає при бронхіті, риніті, астмі, захворюваннях хребта

 

"Цілителем" ХХІ століття назвали яєчну шкаралупу. Угорські медики виявили, що ця сировина є довершеним джерелом кальцію, котрий легко засвоюється організмом.

Тоді як нестача цього елементу чи порушення кальцієвого обміну загрожує не лише зубам і кісткам, як відомо, але й погіршенням імунітету, частими застудами, схильністю до алергічних реакцій, недокрів'ям... Отже, ми дарма викидаємо ці ліки у сміття?

-- Яєчна шкаралупа має значну цінність для нашого здоров'я, - стверджує сімейний лікар Олена Решетник, - завдяки вмісту кальцію. Це один з основних компонентів, з яких складається кісткова й хрящова тканини людини, від нього залежить і м'язова сила.

Крім того, у шкаралупі є великий запас сірки, а цей елемент конче потрібен для кісток, зубів, шкіри та волосся людини. У ній містяться майже всі мікроелементи, необхідні для утворення імуноглобулінів. Ще варто зауважити, шкаралупа -- джерело оптимального співвідношення кальцію і магнію, котрі добре засвоюються нашим огранізмом. До речі, магній потрібен для нормального функціонування нервової системи людини, сприяє зміцненню стінок судин і нормалізації артеріального тиску.


Додайте вміст калію (бере участь у кисневому обміні), фосфору (потрібен для центральної нервової системи, волосся, нігтів, зубів) й інші елементи. Тож ідеться про вкрай цінну сировину, яку викидати справді не варто.

-- А що ж із нею робити?

-- Є кілька способів лікувального застосування яєчної шкаралупи. Перший: шкаралупу слід помити, висушити (при температурі не більш як 40 градусів і без потрапляння прямих сонячних променів), змолоти на порошок і додати сік лимона (лимон спершу слід облити окропом, витерти й розрізати). Дотримуйтесь такої пропорції: чайна ложка
лимонного соку - половина чайної ложки товченої шкаралупи. Ці ліки допоможуть при хворобах опорно-рухового апарату й при наявності алергічних станів.

Другий спосіб полягає у тому, що лимонним соком або 12% розчином яблучного оцту слід залити свіже помите яйце (аби рідина повністю його покрила), настояти в темному місці впродовж двох тижнів. Коли шкаралупа розчиниться, яйце витягніть, воно не знадобиться. Ці ліки допоможуть при алергічних реакціях, бронхіті, хронічному риніті, екземах на шкірі, полегшать стан при маткових кровотечах. Серед протипоказів - виразкова хвороба, хронічний виразковий
коліт, кишкова непрохідність, каміння у жовчевому міхурі.

Третій рецепт - ідентичний другому, але яйце не витягайте, все перемеліть, утвориться такий собі гоголь-моголь, який
допоможе при гастриті зі зниженою кислотністю шлунка, гіповітамінозі, бронхіальній астмі, алергії, захворюваннях
хребта, при наявності піску в нирках та жовчевому міхурі, а ще у профілактиці атеросклерозу.

У кожному з цих варіантів приймати ліки слід по пів чайної ложки тричі на день через годину після їди. Але при використанні першого рецепту курс становить місяць, у другому варіанті - три тижні, у третьому - два тижні. Тоді зробіть шість днів перерви й повторіть курс.

Лариса ПЕЦУХ


http://expres.ua
Схожі матеріали:
Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Джерело матеріалу - http://expres.ua | Теги: шкарлупа, лікування, яйця, яєчна
Переглядів: 1144 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



© 2008-2024 Свята Традиція УГКЦ
Яндекс.Метрика