rtb
Довідник корисної інформації



Меню сайту

Категорії розділу
ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ [56] ГРИБИ [5]
ВИЖИВАННЯ [68] СУСПІЛЬСТВО [200]
ЛІКУВАННЯ [99] ПРИВІТАННЯ [3]
КУЛЬТУРА [30] ПРОГРАМИ [6]
КУЛІНАРНІ РЕЦЕПТИ [71] ЦІКАВА ЛІТЕРАТУРА [13]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » Довідник » ЛІКУВАННЯ

Куріння
23.12.2014, 20:16

Про шкоду куріння знають все і всі, проте небагато поспішають відмовитися від цієї шкідливої звички, ні лекції лікарів, ні умовляння близьких — ніщо не діє на курця, і лише коли результати куріння починають позначатися на здоров'ї, людина замислюється над тим, як кинути палити.

У тютюновому димі містяться нікотин і продукти згорання тютюну, що надають канцерогенну дію. До наслідків куріння відносяться хвороби серцево-судинної, дихальної і травної систем, онкологічні захворювання. Крім того, у завзятих курців жовтіють шкіра і зуби, погано пахне з рота. При тривалому вживанні тютюну у людини формується психічна і фізична залежність і в разі неможливості куріння розвивається синдром абстинента — дратівливість, безсоння, головний біль, шум у вухах. Тому курці з великим стажем не завжди можуть відмовитися від шкідливої звички самостійно.

Загальні рекомендації.

  • Для відвикання від куріння слід використовувати час відпустки або період одужання від якого-небудь захворювання.
  • Поступове відвикання, тобто зниження числа викурюваних сигарет або недопал сигарети до кінця, менш ефективно, чим одномоментна відмова від тютюну, оскільки зберігається бажання палити.
  • Якщо кидати палити треба частіше бувати на свіжому повітрі.
  • Бажано в період відвикання від куріння уникати тих місць, де палять: кафе, ресторанів, гостей, компаній.
  • Одночасно з відмовою від сигарет можна зайнятися спортом. Тренування не лише відвернуть думки від куріння, але і допоможуть зберегти вагу в нормі.

Способи лікування.

  • Змішати по 100 г зерен вівса, ячменю, іржі і проса. Залити суміш 1 л води і довести до кипіння. Кип'ятити 10 хвилин і вилити в термос. Настояти ніч, процідити. Пити по 100 мл 3—4 рази на день до їди. Вживати до тих пір, поки не з'явиться відраза до куріння.
  • Залити 1 столову ложку подрібнених зерен вівса 2 склянками теплої кип'яченої води і настоювати ніч. Вранці прокип'ятити протягом 5—10 хвилин, процідити. Пити як чай. Цей засіб пригнічує пристрасть до тютюну і опію.
  • Заварити 2 столових ложки зерен вівса 1 склянкою кип’ятку, довести до кипіння і зняти з вогню. Настоювати 1 годину і процідити. Пити по 0,25 склянки 4—5 раз на день протягом 3—4 тижнів.
  • При появі бажання закурити слід жувати свіжий або сухий корінь лепехи. Це викликає легкий блювотний рефлекс.
  • Змішати 2 частини кореня лепехи і 1 частину листків м'яти перцевої. Залити 1 столову ложку суміші 1 склянкою кип’ятку, настояти 1—2 години в термосі. Процідити і використовувати для полоскання рота при виникненні бажання закурити.
  • Змішати в рівних частинах корінь алтея, листки мати-й-мачухи і траву материнки. Засипати в термос 3 столових ложки суміші і залити 0,5 л кип’ятку. Настоювати 1—2 години, процідити. Пити по 0,3 склянки 3 рази на день до їди.


Схожі матеріали:
Додав: Anatoliі☩UCT☩ | | Теги: Залежність, лікування, курити, паління, відвикнути, рекомендації, куріння, кинути, легко, спосіб
Переглядів: 1170 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



© 2008-2024 Свята Традиція УГКЦ
Яндекс.Метрика