Загальне: щоб біженці, які змушені покинути свої будинки внаслідок насильств, знайшли достойний прихисток і щоб їхні права були захищені.
Місійне: щоб християни в Океанії з радістю свідчили віру всім людям цієї частини світу.
Місцеве: щоб вірні України переповнювалися вдячністю Господу Богу за Його дари: рідну землю, українську мову та державну незалежність.
Покровитель: мученик Мирон, 30 серпня.
Святий мученик Мирон, пресвітер
Святий мученик Мирон був пресвітером в Ахаї ( Греція ), жив у III столітті. Постраждав в 250 році при імператорі Декіі ( 249-251 ). Пресвітер був лагідним і милостивим до людей, але разом і мужнім у захисті своїх чад. Одного разу, у свято Різдва Христового, коли він звершував Богослужіння, у храм увійшов місцевий правитель Антипатр з воїнами, щоб схопити тих, хто молиться і повести їх на муки. Бачачи це, святий Мирон почав гаряче заступатися за паству, викриваючи правителя в жорстокості. Святий був відданий в руки катам. Його повісили і стругали тіло залізними гребенями. Потім пресвітера кинули в розжарену піч, але Господь зберіг мученика, в той час як ті, що поблизу стояли, бл. 150 осіб, були обпалені вогнем, який вирвався з печі. Тоді правитель став примушувати мученика поклонитися ідолам. Отримавши від святого Мирона тверду відмову, Антипатр наказав різати ремені з його шкіри. Святий Мирон взяв один з ременів і кинув його в обличчя мучителя. Прийшовши в лють, Антипатр велів стругати святого Мирона залізом по обдертому тілу, а потім віддав мученика на поживу звірам. Але звірі його не чіпали. Відчуваючи себе переможеним, Антипатр в безсилій люті покінчив життя самогубством. Святого Мирона відвели в м. Кизик, де йому відсікли голову мечем ( † 250).
http://catholicencyclopedia.in.ua/