Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341] Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15] Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [25] Книги [21]
Молитви [191] Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65] Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22] Життя Святих [117]
Творчість [16] Масонерія і антихрист [245]
Відео Online [36] о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104] Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49] Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17] Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [108] Суспільні проблеми [450]
Пророцтва, об'явлення [55] Повчання, настанови [391]
Образки, ікони [5] Пресвята Богородиця [130]
Християнська містика [27] Українознавство [76]
Наука Церкви [424] Профанації [18]
Екологія [7] Цікаво... [68]
Традиціоналізм [63] Криза Церкви. Модернізм [70]
Повчальні історії, притчі [173] Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26] Подружжя [132]
Християнська етика [39] Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Липень » 6 » Наука Церкви » Про Апостольство Молитви
16:44
Про Апостольство Молитви
Апостольство Молитви – це релігійне товариство, яке виникло на півдні Франції у 1844 р. і звідти поширилося на весь католицький світ. Це релігійне товариство називається «Апостольством» тому, що намагається зробити з кожного свого члена апостола Слова Божого, ревного у праці, в розповсюдженні слави Божої, в наверненні та спасінні душ. 

Апостольство Молитви вважає молитву найважливішим чинником для досягнення своєї цілі, хоча, крім молитви, вживає інші засоби, а саме: добрі діла та терпеливе перенесення щоденних хрестів, які жертвує Найсвятішому Серцю Ісуса. Це товариство називається ще: «Апостольство Молитви в злуці з Найсвятішим Серцем Ісуса», бо молитва, яку Серце Спасителя заносить безнастанно до Свого Небесного Отця як у Небі, так і на землі в Найсвятішій Тайні Євхаристії, є для членів Апостольства взірцем для наслідування Його. 

Тому молитви та добрі діла членів Апостольства набирають через молитву Найсвятішого Серця Ісуса особливої сили і служать для поширення Божої слави та спасіння людських душ. 
Три ступені в Апостольстві Молитви

Членство в Апостольстві Молитви ділиться на три ступені. Перший ступінь є необхідним і спільним для всіх. До нього належать ті члени, які щодня в злуці з Найсвятішим Серцем Ісуса жертвують свої молитви, терпіння, діла, праці в тому наміренні, в якому безнастанно молиться і жертвується за нас Ісус Христос. Головна Управа Апостольства визначає за згодою Церковної Влади на кожний місяць окреме намірення, в якому члени жертвують свої молитви. У такий спосіб члени Апостольства залишаються в безперервній злуці з Найсвятішим Серцем Ісуса, бо любов і почитання того Божого Серця є найголовнішим завданням Апостольства Молитви. 

Члени другого ступеня, крім обов’язку молитви й пожертвування, благають про заступництво Пречисту Діву Марію, аби Вона допомагала їм прославляти Бога і спасати душі. В тому наміренні необхідно відмовити щодня Отче наш і 10 р. Богородице Діво. 

До третього ступеня Апостольства Молитви належать ті члени, які, виконуючи обов’язки першого ступеня, стараються переблагати Бога за гріхи та задоситьучинити за зневаги, заподіяні Серцю Христовому у Пресвятій Євхаристії. У тому намірі приступають вони щомісяця або щотижня до винагороджувального Причастя. 
Організація Апостольства Молитви

На чолі Апостольства Молитви стоїть головний управитель, який перебуває у Римі. Він керує усіма справами товариства, визначає місячні намірення для членів Апостольства. Крім головного управителя, у ще управителі єпархіальні та місцеві. Єпархіальних управителів призначає єпископ для своєї єпархії, а місцевих – єпархіальний управитель за згодою свого єпископа. 

Члени Апостольства Молитви складаються із груп по 15 або 30 осіб. Керівництво у цих групах здійснюють ревнителі або ревнительки, призначені місцевим управителем. Ревнителями (льками) можуть бути ті члени Апостольства, котрі виділяються з-поміж інших своєю побожністю та ревністю. Тому у визначений час (не менше одного разу на місяць) збираються вони на зібрання для вирішення проблем товариства. 
Члени Апостольства Молитви

Членами Апостольства можуть бути усі християни-католики незалежно від обряду, національності, положення, статі та віку. Хто бажає вступити в Апостольство Молитви, повинен звернутися до місцевого провідника та записатися в книгу членів Апостольства. 
Завдання Апостольства Молитви

Завданням членів Апостольства є молитва в злуці з Найсвятішим Серцем Ісуса, праця і терпеливе перенесення щоденних прикростей для поширення Божої слави та спасіння людських душ. Ісус Христос Своїм прикладом вчить нас, як необхідно виконувати свої обов’язки. Його тихе, укрите життя в Назареті – це справжнє апостольство молитви. Його трирічна праця серед людей у проповідуванні Євангелія – це апостольство слова. Його страсті та смерть на Хресті – це апостольство терпіння. Коли ж звершилося спасіння та відкуплення людського роду, Христос вознісся на Небо і там знову розпочав апостольство молитви. В Небі Він неустанно благає Свого Отця Небесного за навернення грішників, освячення та витривання у доброму праведників. Одночасно той же Самий Ісус Христос перебуває на землі з нами, залишившись у Пресвятій Тайні Євхаристії на всіх Престолах, і постійно молиться та жертвується Отцю Небесному за поширення Його слави, за спасіння людей. 

Так і ми, християни, повинні в усьому наслідувати Найсвятіше Серце Ісуса, тобто молитвою, працею і терпінням сприяти поширенню Божої слави, спасінню душ. 

Голос душі. Молитовник для членів Апостольства Молитви та почитателів Серця Ісуса / Вид. п’яте, поправ. – Львів: Добра книжка, 2008. – 656 с. – С. 36-40.


Схожі матеріали:

Категорія: Наука Церкви | Переглядів: 2073 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Апостольство молитви | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2024©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.at.ua дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.at.ua. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.at.ua, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика