Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341] Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15] Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [25] Книги [21]
Молитви [191] Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65] Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22] Життя Святих [117]
Творчість [16] Масонерія і антихрист [245]
Відео Online [36] о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104] Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49] Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17] Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [108] Суспільні проблеми [450]
Пророцтва, об'явлення [55] Повчання, настанови [391]
Образки, ікони [5] Пресвята Богородиця [130]
Християнська містика [27] Українознавство [76]
Наука Церкви [424] Профанації [18]
Екологія [7] Цікаво... [68]
Традиціоналізм [63] Криза Церкви. Модернізм [70]
Повчальні історії, притчі [173] Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26] Подружжя [132]
Християнська етика [39] Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Грудень » 1 » Суспільні проблеми » Українців не хвилює духовність, проте засмучують доходи
21:59
Українців не хвилює духовність, проте засмучують доходи
Соціологічна група Рейтинг презентувала власний проект Рейтинг антирадості або що засмучує українців?

У результаті, як з'ясувалося, найбільше засмучують українців рівень їхніх доходів (40% відповідей), стан їхнього здоров'я (31%), стан здоров'я їхніх близьких (25%) і невпевненість у майбутньому (21%).

Крім того, українців засмучує відсутність роботи, яка приносила б задоволення (15%) - в 1,5 рази більше, ніж відсутність роботи як такої (9%). Також частині опитаних (15%) не приносить радості їхнє житло, засмучує необлаштоване життя їхніх дітей (10%).

Кожного десятого засмучують нереалізовані можливості і таланти, а також почуття безвихідності (7%), емоційний стан (5%), самотність (5%), домашня робота (4%), відносини з дітьми (4%), стосунки з дружиною / чоловіком , шлюб (4%). Ще 3% засмучуються через сусідів, а також через заздрість оточуючих.

Лише 1% опитаних засмучує стан їхньої духовності

Лише 1% опитаних засмучує стан їхньої духовності і лише 2% - рівень їхніх знань. Разом з тим, 13% опитаних нічого не засмучує в житті - категорія так званих "круглих оптимістів", серед яких переважна більшість молодь.

Разом з тим, чверть молоді у віці 18-29 років не впевнені у своєму майбутньому, стільки ж - стурбовані відсутністю роботи, яка приносила б задоволення. Крім того, молодь засмучує здоров'я рідних і близьких. Тільки молодь (лише 4%) турбує рівень їхніх знань.

Людей середнього віку більше турбує рівень їхніх доходів, починає більше турбувати як власне здоров'я, так і здоров'я близьких. Зростає невпевненість у власному майбутньому, починають більше турбувати стосунки з дружиною / чоловіком, шлюб.

Старших починає турбувати необлаштоване життя дітей, відносини з дітьми, стан здоров'я поступово виходить на передній план - 37% опитаних у віці 50-59 років і 67% у віці понад 60 років найбільше засмучує стан їхнього здоров'я.

У віці приблизно 50 років відбувається певний переломний етап, коли власне здоров'я починає засмучувати людей куди більше, ніж здоров'я їхніх рідних і близьких.

Тут же простежується інша тенденція: чим менший рівень доходів людей, тим більше вони засмучені станом власного здоров'я.

І ще одна тенденція: вага безпосередньо впливає на стан здоров'я людей. Так, чим більше була вага у респондентів, тим частіше вони відповідали, що саме стан здоров'я засмучує їх найбільше.

Старших людей (50-59 років) з віком значно менше засмучує відсутність роботи, яка приносила б задоволення, менше засмучує стан житла. Проте кожного десятого турбує відчуття безвихідності.

Літніх людей (старше 60 років) все більше засмучує самотність, відносини з дітьми, разом з тим, менше засмучує стан їхнього житла та рівень доходів. «Старість - не радість»: тільки 7% опитаних у віці понад 60 років нічого не засмучує в житті.

На кожному етапі свого життя, окрім старості, люди в рівній мірі засмучуються нереалізованими планами, можливостями і талантами.

Жінки мають більше підстав для смутку, ніж чоловіки.

Так, жінки більше стурбовані рівнем доходів, станом здоров'я (як власним, так і близьких), невпевненістю у власному майбутньому, необлаштованому житті дітей, своїм емоційним станом. Жінок більше засмучує домашня робота, самотність і почуття безвихідності.

У свою чергу чоловіків більше, ніж жінок, турбують відсутність роботи, яка приносила б задоволення, нереалізовані можливості і таланти.

Якщо б у людей була можливість почати своє життя заново, тільки 25% опитаних прожили б її точно так само. Найбільше таких на Заході і Сході України, а також серед молоді та респондентів похилого віку.

А ось майже кожен п'ятий (17%) прожив би нове життя зовсім по іншому. Таких найбільше в Центрі України, а також серед респондентів у віці 40-49 років. 10% не змогли відповісти на це запитання.

Дослідження проведене центром Рейтинг з 4 по 11 жовтня 2010 року під всіх регіонах України. Опитано 2000 респондентів старше 18 років.

кредо



Схожі матеріали:

Категорія: Суспільні проблеми | Переглядів: 1244 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Україна, Духовність, доходи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2024©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.at.ua дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.at.ua. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.at.ua, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика