Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341] Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15] Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [25] Книги [21]
Молитви [191] Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65] Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22] Життя Святих [117]
Творчість [16] Масонерія і антихрист [245]
Відео Online [36] о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104] Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49] Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17] Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [108] Суспільні проблеми [450]
Пророцтва, об'явлення [55] Повчання, настанови [391]
Образки, ікони [5] Пресвята Богородиця [130]
Християнська містика [27] Українознавство [76]
Наука Церкви [424] Профанації [18]
Екологія [7] Цікаво... [68]
Традиціоналізм [63] Криза Церкви. Модернізм [70]
Повчальні історії, притчі [173] Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26] Подружжя [132]
Християнська етика [39] Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Травень » 21 » Молитви » «Ave Maria»: молимося розарієм
21:17
«Ave Maria»: молимося розарієм


Що ти можеш сказати про свою матір? Як ти можеш пов’язати життя Марії зі своїм? Чи маєте щось спільне? І чому жінки здебільшого так люблять Святий Розарій, такий «примітивний» і «обмежений» для інтелектуалів? Чому ця молитва така незрозуміла для багатьох вірних? Тому що для того, аби її зрозуміти і прийняти, треба пройти у власному житті усі дороги, які пройшов Ісус зі своєю Матір’ю; більш того – потрібно увійти у близький контакт із Ними.

Це неважко зрозуміти, якщо жити у Світлі. Наприклад, твоя мама може пережити Розарій так:

«Радуйся Маріє благодатна…» Так. Коли читаєш першу Радісну, де Ти зачала від Духа Святого, потім побігла розділити свою радість із родичкою, народила, пожертвувала Богу Дитятко – можна радіти. І я теж, як Ти, пережила народження своєї дитини, навіть було, що й загубила свого маленького, бо занадто зайнялася собою. Але скажи, Маріє: які це були щасливі літа! – Ти ж мене розумієш. Ми цілком розуміємо одна одну, бо ми жінки, ми матері… а наші маленькі діти були завжди поряд з нами.

Друга частина: Світла. Наші сини підросли, самі почали ходити іншими шляхами. Ще трішки змогли увірвати – разом на весіллі у Кані Галилейській. Ще трішки могли підказати нашим синам, попросити, навчити… Але чи ми усвідомлювали, що втрачаємо їх? Що вони більше нам не належать? «Радуйся, Маріє, благодатна. Господь з Тобою». Так, Господь залишається сам-один. Діти йдуть собі, а тоді залишається тільки Господь і Ти, Яка мене розумієш. Я теж, як і Ти, пережила втіху та гордість за своє дитя. І пишалася ним, хоча й не ходила разом його життям. Ти мене стримувала, бо казала мені: «Матір дорослої дитини є для того, щоби бути серцем поруч, тобто через молитву зі Мною»…

А та, вже доросла, дитина переживає цю частину інакше:

Перша Радісна тайна розповідає нам про початок Божої дії в Непорочній. Людина, яка шукає Бога, може пережити своє благовіщення. Наприклад, під час адорації ви віддаєте Господу свої тяжкі питання, не знаходячи відповіді, молите його через Пресвяту Богородицю про вирішення і певної миті отримуєте Слово, як Марія: «Радуйся, благодатна душе, Господь з тобою!» І якщо у вас є близькі приятелі, які поєднані з вами спільними цінностями, то ви, отримавши це Слово, як Марія, – біжите розділити свою радість зустрічі з Христом. І це вже буде друга тайна Радісної частини: «Величає душа моя Господа!» Потім приходить третій етап – народження Слова Божого, у цьому світі, яке ви отримали. Це насправді важко: виносити протягом тривалого часу це Слово, сформувати й народити його через своє життя. Люди, які намагаються зрозуміти Слово, – розуміють, про що йдеться. Але й на цьому не кінець: надходить четверта тайна – пожертвувати Слово Життя разом із Марією Богу, тобто визнати, що це не твоя геніальність і не твоя власність, бо воно від Нього прийшло. П’ята ж таємниця може стати унікальною для людини. Ми можемо вже й бути активними членами у релігійному житті, переповнені радістю, впевненістю щодо своєї винятковості, – забути про джерело нашої благодаті і загубити Христа. І тоді попитаємо Марію: «Де Він? Він зник!» А Марія вкаже вам на Церкву – бо Христос перебуває там. «Хіба не знали, що Я маю бути при справах Отця мого?»

І навіть містична Церква переживає ці Святі Таємниці:

Першу: Зачаття, коли з боку розіп’ятого Господа пролилася Кров і Вода. Другу, коли апостоли після воскресіння народилися з висоти від Духа Святого і йдуть проголошувати Добру Новину своїм братам-євреям. Третю, коли Церква за посередництвом перших апостолів народжується в поганських країнах, як і Ісус народився в тому місці, про яке вважалося, що нічого доброго з нього бути не може. Четверта: пожертвування Христа Богу, коли Церква була переслідувана, а вірні віддавали своє життя за Господа. П’ята – визнання земною владою християнської Церкви та побудова першого матеріального храму, в який міг увійти Син Божий. І так, відмовляючи тайни Розарію разом із Марією, ми можемо переживати в Правді усе наше життя, будь воно земне чи небесне.

КРЕДО



Схожі матеріали:

Категорія: Молитви | Переглядів: 2537 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Вервиця, rosary | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2024©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.at.ua дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.at.ua. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.at.ua, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика