Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341] Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15] Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [25] Книги [21]
Молитви [191] Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65] Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22] Життя Святих [117]
Творчість [16] Масонерія і антихрист [245]
Відео Online [36] о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104] Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49] Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17] Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [108] Суспільні проблеми [450]
Пророцтва, об'явлення [55] Повчання, настанови [391]
Образки, ікони [5] Пресвята Богородиця [130]
Християнська містика [27] Українознавство [76]
Наука Церкви [424] Профанації [18]
Екологія [7] Цікаво... [68]
Традиціоналізм [63] Криза Церкви. Модернізм [70]
Повчальні історії, притчі [173] Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26] Подружжя [132]
Християнська етика [39] Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу

Головна » 2010 » Жовтень » 26 » Публіцистика » Християнський публіцист Філіп Янсі про періоди життя церков
22:04
Християнський публіцист Філіп Янсі про періоди життя церков
На думку відомого християнського автора Філіпа Янсі, стан сучасної церкви можна розділити на три стадії: медовий місяць, стан розлучення і 25-річчя подружнього життя. У Європі церква знаходиться в стані розлучення. Європейська церква все ще виконує роль прихистку, але не для справжніх віруючих, а для туристів. Якщо ми поїдемо в Бразилію, Філіппіни, Китай, ми побачимо церкву, яка переживає медовий місяць. Усі громади молоді, повні енергії і життєвої сили.

Церкви в США, вважає письменник, святкують срібне весілля. В Америці це скоріше корпорація, організація, а не живий організм. Саме в таких країнах, як США, розвинених і процвітаючих, найважче бути християнином. Християни в Азії не так часто задають собі питання: «Що ж хорошого може дати Бог?», бо їм доводиться стикатися з труднощами, стражданнями, переслідуваннями.

Якщо згадати Нагірну проповідь, Ісус говорив: «Блаженні вбогі, блаженні засмучені, блаженні ті, кого переслідують ... І церкви в Азії, є тому підтвердженням. Благодать - це дар, але для того, щоб його отримати, треба тримати руки відкритими. А багатьом у процвітаючих країнах є що утримувати в своїх руках, тому вони не можуть прийняти те, що хоче дати їм Бог.

«Важче за все вірити не в комуністичному Китаї чи мультирелігійній Індії, а в спокушеному знаннями університеті Кембріджу через поширений нині агностицизм»

За словами пана Янсі, люди, які найбільше вплинули на його духовне формування, жили в Індії та Китаї, де вони стикалися з цими труднощами і зі справжніми потребами людей. Їм не важко просити про допомогу, оскільки вони справді її потребують. Важче за все вірити не в комуністичному Китаї чи мультирелігійній Індії, а в спокушеному знаннями університеті Кембріджу через поширений нині агностицизм: «Не можу повірити, що ти віриш у всі ці казки ...» Складно зберегти віру серед всього цього.

Але як би не намагалися атеїсти або агностики навести якісь свої доводи, чи то Крістофер Хітченс і Річард Докінс, вони не скажуть нічого нового проти Бога, чого немає в Біблії, в книзі Йова, пророка Єремії, Авакума ... Немає нічого нового під сонцем (Проп.)

У вас є право відкинути Бога. Але спочатку переконайтеся в тому, що ви дійсно відкидаєте Бога, а не Його карикатуру, яку показала вам церква.

«Але я поважаю Бога, який не тільки дозволяє нам Себе відкинути, але і дозволив включити в Біблію аргументи, які ми можемо використовувати проти Нього», - говорить Янсі Філіп.

Багато людей нападають на атеїстів і обурюються, як вони можуть ставити такі питання. Але ці питання мають право на існування. Вони вже є в Біблії.

Побачити Бога можна у християнах, послідовниках Христа. Але переконайтесь в тому, що ви дивитися не на карикатуру. Для багатьох християни асоціюються з боротьбою проти абортів або гомосексуальних шлюбів, з допомогою бездомним та хворим на СНІД, реабілітацією наркоманів чи алкоголіків. Але необхідно побачити у віруючих те, що не так очевидно, але до чого закликав їх Христос. Тоді ви побачите справжніх християн і справжнього Бога.

Ісус говорив про сіль, закваску ... про ту дрібницю, що може вплинути на суспільство. Ви не можете вплинути на нього, якщо закриєтеся в контейнері. Ви зможете зберегти м'ясо, тільки посипавши його сіллю, а не просто стрясаючи солянку.

Обов'язок християн - йти в суспільство і змінювати його. Апостол Павло міг проповідувати і вченим грекам в Афінах, і правовірним юдеям, і римлянам. Він міг представити вчення Євангелія доступною для цих людей мовою. Християни повинні знати культуру тих, до кого вони звертаються і ті проблеми, які їх хвилюють.

Кредо

Схожі матеріали:

Категорія: Публіцистика | Переглядів: 1583 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: вплив модернізму, сучасна церква, церква, модернізм, публіцистика, Біблія, історія Церкви, Філіп Янс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений Святому Йосифу - Обручнику Пресвятої Богородиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:





Пошук на сайті



Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2024©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.at.ua дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.at.ua. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.at.ua, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика